ОПТИЧНИ МОДУЛИ

ОПТИЧНИ МОДУЛИ

SFF, SFP и GBIC модули за различни дистанции и на различни скорости


Сравнение на продукт (0)


SFP модул 1,25G LC двувлакнест 20км.

SFP модул 1,25G LC двувлакнест 20км.

1,25Gbit SFP модул, едномодов, двувлакнест, LC, 1310nm, 20км...

$13,20 $13,80 без ДДС: $11,00

SFP модул 1,25G TX1310/RX1550 20км.

SFP модул 1,25G TX1310/RX1550 20км.

1,25Gbit SFP модул TX1310/RX1550 (А), едномодов, едновлакнест, SC, 20км...

$12,24 $16,80 без ДДС: $10,20

SFP модул 1,25G TX1310/RX1550 3км.

SFP модул 1,25G TX1310/RX1550 3км.

1,25Gbit SFP модул TX1310/RX1550 (A), едномодов, едновлакнест, SC, 3км...

$8,64 $15,00 без ДДС: $7,20

SFP модул 1,25G TX1310/RX1550 40км.

SFP модул 1,25G TX1310/RX1550 40км.

1,25Gbit SFP модул TX1310/RX1550 (A), едномодов, едновлакнест, SC, 40км...

$17,40 $25,74 без ДДС: $14,50

SFP модул 1,25G TX1550/RX1310 20км.

SFP модул 1,25G TX1550/RX1310 20км.

1,25Gbit SFP модул TX1550/RX1310 (B), едномодов, едновлакнест, SC, 20км...

$12,96 $24,00 без ДДС: $10,80

SFP модул 1,25G TX1550/RX1310 3км.

SFP модул 1,25G TX1550/RX1310 3км.

1,25Gbit SFP модул TX1550/RX1310 (B), едномодов, едновлакнест, SC, 3км...

$9,36 $15,60 без ДДС: $7,80

SFP модул 1,25G TX1550/RX1310 40км.

SFP модул 1,25G TX1550/RX1310 40км.

1,25Gbit SFP модул TX1550/RX1310 (B), едномодов, едновлакнест, SC, 40км...

$18,72 $40,26 без ДДС: $15,60

SFP модул 1,25G-RJ45

SFP модул 1,25G-RJ45

1,25Gbit SFP модул с RJ45 вход...

$39,60 без ДДС: $33,00

SFP модул 10G мулти мод

SFP модул 10G мулти мод

10Gbit SFP модул, мулти мод, двувлакнест, 850nm, 300м...

$63,60 без ДДС: $53,00

SFP модул за GEPON

SFP модул за GEPON

GEPON SFP 20+ модул за OLT, TX1490/RX1310nm...

$42,00 без ДДС: $35,00

Показване 1 до 10 от 10 (1 страници)