Специални оферти

Сравнение на продукт (0)


Оптичен усилвател за кабелна телевизия 1550nm  16 x20dBm

Оптичен усилвател за кабелна телевизия 1550nm 16 x20dBm

Оптичен усилвател за кабелна телевизия (EDFA) 1550nm. Оптичен вход -3 ~ +10dBm; оптични изходи 16 x ..

$3000,00 $3000,00 с ДДС: $2500,00

Оптичен усилвател за кабелна телевизия 1550nm  4 x18dBm

Оптичен усилвател за кабелна телевизия 1550nm 4 x18dBm

Оптичен усилвател за кабелна телевизия (EDFA) 1550nm. Оптичен вход -3 ~ +10dBm; оптичен изход 4x18dB..

$1392,00 $1464,00 с ДДС: $1160,00

Медия конвертор EM-0101-TG-BiDi

Медия конвертор EM-0101-TG-BiDi

Гигабитов медия конвертор EM-0101-TG-BiDi, част от гигабитовата серия оптични устройства на Евролан ..

$28,80 $30,00 с ДДС: $24,00

Медия конвертор EM-0101-TG-SFP

Медия конвертор EM-0101-TG-SFP

Гигабитов медия конвертор EM-0101-TG-SFP, част от гигабитовата серия оптични устройства на Евролан О..

$16,80 $19,20 с ДДС: $14,00

Адаптер SC/APC

Адаптер SC/APC

Адаптер единичен SC/APC...

$0,48 $0,60 с ДДС: $0,40

Адаптер SC/PC

Адаптер SC/PC

Адаптер единичен SC/PC...

$0,42 $0,54 с ДДС: $0,35

Оптичен усилвател за кабелна телевизия 1550nm 24dBm

Оптичен усилвател за кабелна телевизия 1550nm 24dBm

Оптичен усилвател за кабелна телевизия (EDFA) 1550nm. Оптичен вход -3 ~ +10dBm; оптичен изход 1x24dB..

$1344,00 $1440,00 с ДДС: $1120,00

Неуправляем суич ES-0800-CH

Неуправляем суич ES-0800-CH

Нов модел суич - ES-0800-CH 12 VDC, 0.1 A при 100 Mbits трафик на всички портове Тестван ..

$6,60 $7,20 с ДДС: $5,50

Неуправляем суич ES-0800-HV

Неуправляем суич ES-0800-HV

100Mbit, изцяло меден, неуправляем, 8 портов суич. Възможност за порт базиран VLAN. Захранване - от ..

$15,60 $16,80 с ДДС: $13,00

Управляем суич  S2510

Управляем суич S2510

Менажируем суич с два 1,25G SFP порта и 8 медни гигабитови порта. Уеб базирано управление. Захранван..

$180,00 $192,00 с ДДС: $150,00

Бърз конектор SC/APC

Бърз конектор SC/APC

Бърз конектор (накрайник за оптичен кабел) SC/APC...

$1,80 $2,16 с ДДС: $1,50

Бърз конектор SC/PC

Бърз конектор SC/PC

Бърз конектор (накрайник за оптичен кабел) SC/PC...

$1,32 $1,98 с ДДС: $1,10

Неуправляем оптичен суич ES-0104-TE

Неуправляем оптичен суич ES-0104-TE

100Mbit суич с 1 оптичен порт SC, SM single fiber и 4 Ethernet порта 10/100Mbit. Захранване - от 5 д..

$27,60 $31,20 с ДДС: $23,00

Неуправляем оптичен суич ES-0202-TE

Неуправляем оптичен суич ES-0202-TE

100Mbit неуправляем мини оптичен суич с 2 оптични порта - един TX1310/RX1550 (A) и един TX1550/RX131..

$31,20 $32,40 с ДДС: $26,00

Неуправляем оптичен суич ES-0204-TE-PoE

Неуправляем оптичен суич ES-0204-TE-PoE

100Mbit суич с 2 оптични SC, SM, single fiber порта (един TX1310/RX1550 A и един TX1550/RX1310 B) и ..

$30,00 $32,40 с ДДС: $25,00

Показване 1 до 15 от 114 (8 страници)